Biuro Nieruchomości Centrum ... Twój wymarzony dom, mieszkanie, działka ...
Interaktywna mapa Elbląga:
Nieruchomości CENTRUM
ul. Giermków 4/2, Elbląg
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum.elblag.pl
tel: 55 236 23 10
kom: 603 678 559

godziny otwarcia biura:
pon-pt: 8.30 - 16
inne terminy - do uzgodn.
Jesteśmy członkiem:
 
  Dlaczego my?


Przedstawiamy kilka powodów dla których warto wybrać nasze biuro do obsługi transakcji obrotu nieruchomościami na zasadach wyłączności.

1. Możliwość negocjowania naszej prowizji a dla powracających Klientów dodatkowe rabaty

2. Jesteśmy członkiem-założycielem EKN - czyli po zleceniu nam Twojej oferty kupna/sprzedaży/wynajmu przekazujemy ją niezwłocznie do pozostałych 9 największych agencji nieruchomości w Elblągu, tak aby Twoja nieruchomość trafiła do innych pośredników, którzy będą ją oferować również swoim Klientom. Dzięki takiej wymianie ofert doprowadzamy do szybszej finalizacji transakcji zamiast trzymać ofertę "w szufladzie" jak ma to miejsce w przypadku biur działających tylko na własną rękę.

3. Twoja oferta trafia na nasz rozbudowany serwis www.centrum.elblag.pl który jest jednym z największych serwisów nieruchomościowych w Elblągu i zawiera m.in. informacje o lokalnych notariuszach, kredytowaniu i bankach,  kosztach transakcji, porady i aktualności z rynku, zbiory aktów prawnych, wzory pism i umów, interaktywną mapę Elbląga, informacje o Elblągu (w tym o gospodarce nieruchomościowej miasta). Nasza witryna jest doskonale zaindeksowana we wszystkich wyszukiwarkach internetowych i jest codziennie odwiedzana przez setki internautów.
Twoja oferta zostanie najatrakcyjniej zaprezentowana na naszym serwisie z możliwością dodania nieograniczonej liczby dużych zdjęć a od października 2009, na życzenie Klienta dodatkowo filmujemy nieruchomość, a następnie zamieszczamy w internecie jej video-prezentację.

Widok zbiorczy ofert
na naszym www:


Widok szczegółów oferty + ew. dołączony film:


Nasza gablota na ul.Giermków:
 


4
. Inwestujemy duże środki w marketing Twojej nieruchomości w internecie. Opcjonalnie, na nasz koszt, Twoja oferta zostanie zaprezentowana:

w największych ogólnopolskich portalach ogłoszeniowych w ramach takich serwisów, jak:

 
 we wszystkich liczących się portalach regionalnych, m.in.:

 


5
. Na życzenie właściciela, na nasz koszt przygotujemy zewnętrzną reklamę nieruchomości w formie billboardów, tablic ogłoszeniowych i informacyjnych: 

6. Jesteśmy elastyczni i jeżeli macie Państwo szczególne wymagania (np. niekonwencjonalna promocja oferty, marketing nieruchomości w formie konferencji dla mediów itp) to chętnie podejmiemy takie wyzwanie.

7. Powierzacie Państwo swoją nieruchomość rzetelnej i sprawdzonej firmie działającej na rynku prawie 20 lat, której zaufała już rzesza klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych.

8. Legitymujemy się licencją zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o nr 21957 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i tym samym poddaliśmy się wymogom w zakresie standardów zawodowych i zasad etyki stawianym przez tę instytucję. Jako jedni z pierwszych w regionie przyjęlismy Kartę Praw Klienta Pośrednika nadaną przez PFRN. Nieustannie staramy się również podnosić kwalifikacje i jakość świadczonych przez nas usług poprzez udział w różnego typu szkoleniach, konferencjach i seminariach.

   9. Setki sprawnie i bezpiecznie przeprowadzonych transakcji od ponad 25 lat to nasza najlepsza referencja!Wstecz


 

 

 

 
 
 
 
Polecane oferty
Dom bliźniak na Sprzedaż Elbląg, ul. Moniuszki
Powierzchnia: 98.78 m2
Cena: 799 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. Trybunalska
Powierzchnia: 40 m2
Cena: 259 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. 12-go Lutego
Powierzchnia: 71.2 m2
Cena: 390 000 PLN
Jesteś gościem: 20166819
Dom mieszkanie Elbląg
 ::  Copyright © 2015 Biuro posrednictwa nieruchomosci  
CENTRUM
, Elbląg  :: 
Strony partnerskie
  :: Wykonanie   MBS Systems, Powered by: GaleoGrupa.pl
  ::