Biuro Nieruchomości Centrum ... Twój wymarzony dom, mieszkanie, działka ...
Interaktywna mapa Elbląga:
Nieruchomości CENTRUM
ul. Giermków 4/2 Elbląg 82-300
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum.elblag.pl
tel: 55 236 23 10
kom: 603 678 559

godziny otwarcia biura:
pon-pt: 8.30 - 16
inne terminy - do uzgodn.
Jesteśmy członkiem:
 
  Aktualności.

 

15-lecie CENTRUM

Ze zdumieniem i zaskoczeniem stwierdziliśmy, że naszej firmie CENTRUM „strzeliło” już piętnaście lat istnienia.

Z nutką nostalgii i rozrzewnienia sięgamy wstecz, do początków...
Po bacznej i kilkuletniej obserwacji funkcjonowania biur nieruchomości na rozwiniętych rynkach zachodnich, w tym m.in. Australii, Jerzy Budrewicz postanowił otworzyć podobne biuro w Elblągu. Mając olbrzymi zapał i pełną wizję funkcjonowania takiego biura w warunkach polskich, w średnim mieście jakim jest Elbląg spróbował takiego eksperymentu, jako jedna z pierwszych osób w mieście.

Był to 11 marca 1997 roku.

Początki były nadzwyczaj skromne. Pierwszą siedzibą CENTRUM był lokal mieszkalny położony przy ul. 1 Maja 9. Aby otworzyć biuro wystarczył telefon oraz skoroszyt do notowania ofert. Podstawą działalności był zwykły wpis do Rejestru działalności gospodarczej prowadzony przy Urzędzie Miasta. Nie były wymagane żadne uprawnienia, czy licencje zawodowe (dopiero w późniejszym okresie wprowadzono egzaminy na licencję do których  właściciel biura Centrum przystapił w 2001 roku). Większość mieszkańców Elbląga w tamtym czasie nie miało pojęcia czym zajmuje się biuro nieruchomości i do czego może być przydatne. Oprócz funkcji typowej dla biura nieruchomości spełnialiśmy olbrzymią rolę dydaktyczną, edukując i zachęcając elblążan do korzystania z naszych usług. Były to czasy nieomalże pionierskie w tym zakresie. Po dwóch latach funkcjonowania przy ul. 1 Maja 9 w Elblągu siedziba firmy została przeniesiona na ulicę Giermków 4/2, do w pełni przystosowanego lokalu biurowego do tego typu działalności. W tym czasie poszerzył się także nasz skład osobowy. Okres 1999-2005 to okres silnej ekspansji biura CENTRUM. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu do wykonywanych przez nas usług pośrednictwa firma zyskała duże grono klientów. Obszar naszego działania poza Elblągiem objął okoliczne miasta, m.in. Braniewo, Frombork, Tolkmicko, Malbork, Pasłęk, Nowy Dwór Gdański, Sztutowo, Krynicę Morską, Kąty Rybackie. W tym czasie firma również rozszerzyła swoją działalność o zarządzanie /administrowanie nieruchomościami komercyjnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.

Przez cały miniony okres olbrzymi nacisk kładliśmy na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. 20 marca 2001 r. Jerzy Budrewicz uzyskał licencję nr 1381 pośrednika w obrocie nieruchomości po uprzednim spłenieniu wszystkich prawnych wymogów w tym zdaniu egzaminów państwowych. Mając wizję szerszego wykorzystania nabytej wiedzy w zakresie gospodarki nieruchomościami i lepszego wykorzystania lokalnego rynku uzyskał kolejne uprawnienia; to jest zarządcy nieruchomości ( licencja nr 9503 nadana 24 sierpnia 2001r.). W roku 2002 właściciel firmy Jerzy Budrewicz odbył podyplomowe studia w zakresie wyceny nieruchomości na Politechnice Szczecińskiej.

W miarę upływu lat wzrastała rola i funkcja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania a my również rozwijaliśmy się zgodnie z lokalnym rynkiem, aby w chwili obecnej być czołowym ośrodkiem z zakresu gospodarowania nieruchomościami.

Nasi Klienci- największe firmy działające w Elblągu, średnie firmy oraz indywidualni odbiorcy naszych usług doceniają nasz dorobek i doświadczenie, powierzając nam swój majątek warty często wiele miliony złotych.

Najważniejszym naszym celem w działaniu jest człowiek- jego zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa jakie mu zapewniamy. Z ufnością patrzymy w nadchodzące lata...
 

 
 
Wstecz

 

Polecane oferty
Lokal użytkowy na Wynajem Elbląg, ul. Królewiecka
Powierzchnia: 80 m2
Cena: 1 500 PLN
Dom letniskowy na Sprzedaż Makowo, ul. Makowo
Powierzchnia: 300 m2
Cena: 110 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. Hetmańska
Powierzchnia: 44.3 m2
Cena: 269 000 PLN
Jesteś gościem: 14986577
Dom mieszkanie Elbląg
 ::  Copyright © 2015 Biuro posrednictwa nieruchomosci  
CENTRUM
, Elbląg  :: 
Strony partnerskie
  :: Wykonanie   MBS Systems, Powered by: GaleoGrupa.pl
  ::