Biuro Nieruchomości Centrum ... Twój wymarzony dom, mieszkanie, działka ...
Interaktywna mapa Elbląga:
Nieruchomości CENTRUM
ul. Giermków 4/2, Elbląg
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum.elblag.pl
tel: 55 236 23 10
kom: 603 678 559

godziny otwarcia biura:
pon-pt: 8.30 - 16
inne terminy - do uzgodn.
Jesteśmy członkiem:
 
  Aktualności.

 

EKN powiększa się o biuro DE FACTO.

Mamy przyjemność powitać w szeregach EKN kolejne biuro z Elbląga.
Z dniem 1 lutego 2012 r. akces do Elbląskiej Korporacji Nieruchomości zgłosiło biuro nieruchomości: Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DE FACTO. Biuro DE FACTO jest profesjonalnym biurem nieruchomości z doświadczeniem w obrocie nieruchomościami sięgającym roku 2006 kiedy to biuro zostało założone. Podobnie jak wszystkie biura zrzeszone w EKN, biuro DE FACTO jest licencjonowanym biurem reprezentowanym przez Alewtynę Buczko (nr licencji zawodowej 5416).

Tym samym EKN liczy obecnie 8 zrzeszonych biur nieruchomości. Katalog ten nie jest zamknięty i w każdej chwili dowolne biuro nieruchomości z Elbląga może zostać członkiem EKN. Jedynym warunkiem jakie należy spełnić to przystąpić do programu wymiany ofert oraz zobowiązać się do przestrzegania zasad etyki oraz standardów zawodowych pośrednika opracowanych przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości.

Przypomnijmy, EKN zostało powołane do życia w 1999r. kiedy kilka pionierskich biur nieruchomości w Elblągu doszło do wniosku że zmiast "trzymać oferty w zamkniętej szufladzie" lepiej jest rozpocząć proces wymieniania się ofertami, tak aby Klienci (zarówno sprzedający jak i kupujący) nie musieli odwiedzać i sprawdzać oferty wielu biur z osobna.

Aby dowiedzieć się więcej o celach i historii EKN zapraszamy do działu EKN

 
 
Wstecz

 

Polecane oferty
Jesteś gościem: 18118634
Dom mieszkanie Elbląg
 ::  Copyright © 2015 Biuro posrednictwa nieruchomosci  
CENTRUM
, Elbląg  :: 
Strony partnerskie
  :: Wykonanie   MBS Systems, Powered by: GaleoGrupa.pl
  ::