CENTRUM...Twój partner w nieruchomościach
Interaktywna mapa Elbląga:
Nieruchomości CENTRUM
ul. Giermków 4/2, Elbląg
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum.elblag.pl
tel: 55 236 23 10
kom: 603 678 559

godziny otwarcia biura:
pon-pt: 8.30 - 16
inne terminy - do uzgodn.
Jesteśmy członkiem:
 
  O nas.

 

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą

Szanowni Państwo,

Elbląska Giełda Nieruchomości CENTRUM jest znaną i renomowaną agencją nieruchomości działającą w oparciu o licencję zawodową nr 21957 nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Dodatkowo legitymujemy się licencją zarządcy nieruchomości PFRN nr 27248. Zgodnie z wymogiem ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21.08.1997 posiadamy ubezpieczenie od zawodowej odpowiedzialności cywilnej. Biuro CENTRUM powstało w 1997 roku i przez szereg lat pracy wypracowało sobie wizerunek solidnej firmy. Nasz zasięg działania obejmuje Elbląg, okoliczne miasta (Braniewo, Frombork, Tolkmicko, Nowy Dwór Gdański, Pasłęk, Malbork) oraz obszar Mierzei Wiślanej. Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno w segmencie sprzedaży jak i wynajmu powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo interesujące propozycje mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów przemysłowych, działek budowlanych i nieruchomości rolnych.

Tworzymy zespół specjalistów, doskonale poruszających się po rynku nieruchomości, świetnie znających aktualne tendencje i prognozy, rozumiejących Państwa potrzeby, nieustannie uzupełniających swoją wiedzę i kwalifikacje. Profesjonalne pośrednictwo to dla nas ogromne wyzwanie i zobowiązanie, bowiem zdajemy sobie sprawę, że przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości często chodzi o dorobek całego życia.

W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie byłego województwa elbląskiego. Cieszymy się społecznym uznaniem, jak również posiadamy opinię firmy, w której przeprowadza się bardzo skomplikowane transakcje. Z naszej wiedzy i prawie 20-letniego doświadczenia wielokrotnie korzystały największe firmy z regionu jak również cała rzesza klientów indywidualnych. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzyliście i doceniając chęć stałej współpracy zapewniamy że możecie liczyć na specjalne przywileje!

By skuteczniej i szybciej finalizować powierzone nam transakcje jesteśmy członkiem – założycielem Elbląskiej Korporacji Nieruchomości, która obecnie zrzesza 10 najprężniejszych biur nieruchomosci w regionie. Tym samym wolimy ściśle współpracować z pozostałymi biurami nieruchomości i wymieniać się ofertami, niż zatrzymywać oferty tylko „dla siebie” i we własnym zakresie poszukiwać drugą stronę transakcji.  Dzięki temu, choć dzielimy się prowizją z innym biurem, nie liczymy tylko na własne siły lecz docieramy do szerszego grona klientów.

Stale współpracujemy z pośrednikami z Trójmiasta oraz z innych polskich miast, wyznając zasadę że działanie w grupie, integracja ze środowiskiem pośredników oraz wymiana doświadczeń przekłada się na wyższą jakość świadczonych przez nas usług.


N
asi pracownicy są w stanie obsłużyć klientów zagranicznych w związku ze znajomością języków obcych, w tym niemieckiego oraz angielskiego.

Ważnym aspektem pracy Biura Nieruchomości Centrum jest ścisła współpraca z szerokim gronem fachowców z różnych dziedzin, m.in. prawnikami, wszystkimi notariuszami w Elblągu i okolicach jak również z rzeczoznawcami, geodetami, firmami budowlanymi. Jako, że coraz większa część transakcji na rynku nieruchomości realizowana jest z udziałem kredytu bankowego rozumiemy potrzeby naszych Klientów również w tej kwestii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i korzystając z doświadczeń wyniesionych z wieloletniej kooperacji ze wszystkimi bankami w regionie, proponujemy Państwu darmowe usługi doradztwa kredytowego i pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. W naszym biurze Klient zawsze obsłużony jest kompleksowo.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należą:

 • pomoc w tworzeniu planów biznesowych w oparciu o inwestycje w nieruchomości ,

 • wykonanie dokumentacji zdjęciowej, opis nieruchomości w terenie (również udostępnienie tej dokumentacji pozostałym 7 zrzeszonym w EKN biurom nieruchomości),

 • sprawdzenie i uregulowanie stanu prawnego nieruchomości,

 • ustalenie realnej ceny nieruchomości,

 • skuteczne i szybkie poszukiwanie drugiej strony transakcji,

 • prezentowanie oferty w dogodnym dla Klienta czasie lub o każdej porze, gdy powierzy nam klucze,

 • profesjonalna reklama i marketing powierzonej nieruchomości (reklamy stacjonarne, prasa, serwisy i portale www),

 • doradztwo kredytowe, pomoc w wyborze najkorzystniejszych kredytów bankowych, pomoc w komplementacji formalnej dokumentacji,

 • doradztwo prawne m.in. w sprawach dotyczących ksiąg wieczystych, sprawach spadkowych, podziałach geodezyjnych,

 • doradztwo podatkowe,

 • kompleksowe załatwienie wszystkich spraw organizacyjno-prawnych poprzedzających transakcję,

 • udział i wsparcie w negocjacjach cenowych ,

 • analizę zdolności kredytowej, doradztwo przy doborze kredytu i pomoc w jego uzyskaniu,

 • przygotowanie i opiniowanie umów przedwstępnych i wszystkich innych,

 • przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,

 •  nadzorowanie terminów realizacji umowy,

 • przeniesienie własności – akt notarialny,

 • sprawne i bezpieczne rozliczenie finansowe między stronami,

 • udział w przekazaniu i wydaniu nieruchomości,

 • analizy lokalnego rynku nieruchomości na zlecenie,

 • kompleksowe zarządzanie i administrowanie powierzonymi nam nieruchomościami komercyjnymi jak i wspólnotami mieszkalnymi.

Nieruchomości CENTRUM to gwarancja bezpiecznie i sprawnie przeprowadzonej transakcji.

Nasza praca to nasza pasja. Państwa sukces to nasz sukces. Dlatego naszym celem jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów, z sukcesem realizujących transakcję za naszym pośrednictwem. Licząc na to, że zdecydują się Państwo dołączyć do kręgu usatysfakcjonowanych Klientów firmy Centrum, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Barbara Budrewicz - Właściciel

 

Wstecz

 
 

 

Polecane oferty
Dom bliźniak na Sprzedaż Elbląg, ul. Moniuszki
Powierzchnia: 98.78 m2
Cena: 799 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. Trybunalska
Powierzchnia: 40 m2
Cena: 259 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. 12-go Lutego
Powierzchnia: 71.2 m2
Cena: 390 000 PLN
Jesteś gościem: 20166893
Dom mieszkanie Elbląg
 ::  Copyright © 2015 Biuro posrednictwa nieruchomosci  
CENTRUM
, Elbląg  :: 
Strony partnerskie
  :: Wykonanie   MBS Systems, Powered by: GaleoGrupa.pl
  ::