Biuro Nieruchomości Centrum ... Twój wymarzony dom, mieszkanie, działka ...
Interaktywna mapa Elbląga:
Nieruchomości CENTRUM
ul. Giermków 4/2 Elbląg 82-300
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum.elblag.pl
tel: 55 236 23 10
kom: 603 678 559

godziny otwarcia biura:
pon-pt: 8.30 - 16
inne terminy - do uzgodn.
Jesteśmy członkiem:
 
  SPPON.

 

Nasze biuro było przez wiele lat członkiem SPPON (obecnie zrezygnowalismy z członkostwa)

Stowarzyszenie Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami to dobrowolna organizacja skupiająca pośredników z obszaru Pomorza i okolic. Stowarzyszenie zostało utworzone w październiku 1993 r.

Realizując swoje założenia członkowie Stowarzyszenia opracowali i przyjęli Kodeks Etyki oraz Statut. Powołano także Sąd Koleżeński i Rzecznika Dyscyplinarnego. Praca ta została później wykorzystana w szerszej skali: Statut był adaptowany przez kolegów z innych nowo powstających Stowarzyszeń, a Kodeks Etyki stał się osnową regulacji krajowej dla potrzeb Federacji.

W ramach SPPON opracowywany jest system szkoleń dla pośredników i zarządców. Przeprowadzanych jest szereg akcji promocyjnych na łamach gazet, radiu i telewizji mających za zadanie przybliżenie społeczeństwu tematyki nieruchomościowej oraz roli pośrednika na współczesnym polskim rynku nieruchomości.

SPPON występuje do władz lokalnych z postulatami dotyczącymi bieżących zagadnień związanych z polityką mieszkaniową. Wydawany jest, choć nieregularnie, Biuletyn. Pod koniec 1997 roku pod patronatem Stowarzyszenia zaczął ukazywać się na rynku specjalistyczny miesięcznik zawierający oferty członków SPPON.

SPPON uruchomił Centralną Bazę Danych, w której kilkanaście firm umieszcza swoje oferty. Stowarzyszenie było także inicjatorem i organizatorem pierwszego spotkania powołującego do życia ogólnokrajową organizację zrzeszającą pośredników i innych specjalistów rynku nieruchomości, dziś Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Przez cztery lata nasz Prezes SPPON był także Prezydentem Federacji i wraz z kolegami i koleżankami z innych Stowarzyszeń pracował od samego początku nad Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami i Licencjami. SPPON organizuje róźnego typu konferencje i seminaria (m.in. dwudniowy V Kongres Pośredników, na który przyjechało ponad 200 pośredników, gości, wykładowców, wystawców związanych z rynkiem nieruchomości). 

Wreszcie Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami od 1996 roku organizuje Kursy Specjalistyczne „Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami”. Zajęcia odbywają się grupach liczących od 20-30 osób, w cyklu sobotnio-niedzielnym. Po zmianach w zakresie tematycznym Kursów, których dokonał UMiRM w maju 1999 roku, Stowarzyszenie organizuje Moduły wyrównawcze dla tych wszystkich, którzy ukończyli Kurs przed wprowadzeniem tych zmian. Skorzystało z nich wiele osób.

W grudniu 1999 roku Stowarzyszenie zorganizowało pierwszy w Trójmieście egzamin państwowy na licencje zawodowe dla pośredników w obrocie nieruchomościami.


Władze Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami stanowią:

  • Zarząd Stowarzyszenia;

  • Rzecznik Dyscyplinarny;

  • Sąd Koleżeński;

  • Komisja Rewizyjna;

  • Pełnomocnik ds. licencji i praktyk zawodowych;

  • Pełnomocnik Zarządu ds. MLS


Więcej informacji na stronie www.sppon.pl

 
 
Wstecz
 

 

Polecane oferty
Działka na Sprzedaż Jagodnik, ul. Jagodnik
Powierzchnia: 1304 m2
Cena: 84 500 PLN
Działka rolna na Sprzedaż Jagodnik, ul. Jagodnik
Powierzchnia: 2609 m2
Cena: 169 000 PLN
Mieszkanie na Sprzedaż Elbląg, ul. Grunwaldzka
Powierzchnia: 34.4 m2
Cena: 110 000 PLN
Dom wolno stojący na Sprzedaż Elbląg, ul. Augustowska
Powierzchnia: 280.87 m2
Cena: 990 000 PLN
Jesteś gościem: 5955349
Dom mieszkanie Elbląg
 ::  Copyright © 2015 Biuro posrednictwa nieruchomosci  
CENTRUM
, Elbląg  :: 
Strony partnerskie
  :: Wykonanie   MBS Systems, Powered by: GaleoGrupa.pl
  ::